ייצור שלטים מוארים - דף הבית   |   אודות פס אורון   |   צור קשר

050-6555323
ייצור שלטים מוארים
הקשו כאן כדי לעבור לאתר החדש של פס אורון

שילוט מואר לעסקים

כבעל עסק, הדבר החשוב ביותר מבחינתך הוא כמובן הלקוחות. האופן שבו הלקוחות מוצאים אותך יכול להיות למשל מפה לאוזן, באמצעות פרסום בטלוויזיה או בעיתונים, דרך האינטרנט או באמצעות שילוט מואר של העסק שלך.

לאחר שהם גילו על אודות קיומך, סביר להניח כי הם ירצו לבקר במשרדך. כיצד הם ימצאו את המשרד? האם הם פשוט יסעו ברכבם באזור ויפספסו את הבניין? כולם יודעים שאם אין לעסק שלך שילוט מואר מתאים ובולט, קשה יהיה מאד למצוא את העסק. זוהי הסיבה לכך שמציאת תאורה מתאימה לשלטים היא כה חשובה.

אם ברצונך למשוך אנשים כך שירדו מהכביש ויגיעו אל דלת העסק שלך, יש צורך "לקרוא" להם באופן כזה שלא ניתן יהיה להתעלם ממנו. ייצור שלטים מוארים על ידי מומחים, יעשה עבורך את העבודה. אם תביא את המפרט הדרוש לפרויקט שלך לאיש מקצוע המומחה לתחום התאורה, הוא יוכל לסייע לך לבחור מתוך אינספור אפשרויות. התקנת שילוט מואר לעסקים הכולל שלט ותאורה מתאימה והלקוחות יתחילו לזרום לעסק שלך.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
050--6555323

שילוט מואר והלקוחות יגיעו אליך

כיצד יראו העוברים והשבים את העסק שלך? חברות רבות בוחרות שילוט מואר לעסקים עשוי ניאון. בעוד שזוהי אופציה טובה בחלק מהמקרים, היא דורשת תהליך ייצור מיוחד המאפשר לכופף את הצינורות על פי דרישותייך.

עקב העלות הכרוכה בכך, לעיתים קרובות משתמשים בניאון רק להדגשה ולא לשלט כולו. אם העסק שלך ממוקם במזג אוויר קר במיוחד, תאורת ניאון לא תפעל בצורה מושלמת במהלך החורף. קיימות אפשרויות שילוט מואר זולות יותר המספקות תאורה איכותית בדומה לניאון.

שילוט לעסקים לא רק עם ניאון

תאורה אלטרנטיבית עבור שילוט מואר לעסקים במקום ניאון היא תאורת LED. זהו הגל החדש ביותר בעולם התאורה. נורות אלה עושות שימוש במתח נמוך, ולכן צריכת האנרגיה שלהן יעילה, דבר ההופך אותן לבחירה חכמה לעסק שלך. חיסכון גדול בעלויות החשמל עם שילוט מואר הבנוי בטכנולוגיית LED.

בנוסף, מתקני שילוט מואר לעסקים עם LED זולים יותר לעיצוב על פי הזמנה, מכיוון שהם מיוצרים כחבלים שניתן לעצב אותם בקלות. אם תבחר ב-LED אדום, עוצמת האור של התאורה תוכל בהחלט להתחרות בניאון.

מלבד משיכת תשומת לב לעסק שלך, שילוט מואר יכול לשמש לשלט יציאות החירום. העסק שלך נדרש לסמן בבהירות את כל היציאות באמצעות שלטים מוארים, על מנת לכוון אנשים בכיוון הנכון במקרה של שריפה או בעת פינוי הבניין מסיבה אחרת.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
050--6555323

תאורת חירום היא חיונית הן לבטיחות העובדים והן להמשך פעילות העסק, מכיוון שתקנוני מכבי האש אינם מאפשרים את קיומו של העסק כאשר יציאות החירום אינן מסומנות ומוארות כהלכה. חבל להפסיד לקוחות בגלל סגירת העסק עקב הפרת תקנוני מכבי האש.

הבוחן מטעם מכבי האש לא יוותר אפילו על פתח יציאה אחד שהזנחת. הקפד להשיג שילוט מואר לכל יציאות החירום בבניין שלך.

אם אתה זקוק לעזרה במציאת שילוט מואר לעסק, בקש ממומחה מקצועי בתחום התאורה לספק לך הכוונה ויעוץ מתאימים.

שילוט

ייעוץ, תכנון, עיצוב ובניית שילוט - לכל מטרה ובכל גודל.
אם אתה זקוק לכל הנ"ל יחדיו או כל אחד בנפרד - הגעת למקום הנכון.
פסאורון מהותיקים במשק בשילוט - החל מנורות ניאון מעוצבות ועד לבניית קונסטרוקציות מורכבות בהם מותקנות תאורות מודרניות מהמתקדמות בעולם.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
050--6555323

מידע נוסף ניתן למצוא במסמך הבא הסוקר את ההסדרים שעניינם הצבת שלטים פרטיים או פרסומות (שילוט שאינו מטעם המדינה) בדרכים בין-עירוניות במדינות מישיגן וקליפורניה בארצות-הברית, בריטניה ומדינות אחרות.

להגדלה, לחץ על התמונה
שילוט מואר לעסקים
עיצוב שלטים
גבוה וגדול!!!
תאורת אוירה
שילוט מתכת
מיוחדים!!!
מעצבים
פסאורון באמנות
תלת מימד
תאורות נסתרות
נורות ניאון מעוצבות
פסי תאורה
נורות לדים
ארגזי תאורה
תפריטים מודולריים


 

 

Designed and Powered by Studio Multimedia